Celým Srdcem

Škola Celým srdcem

Pomozte nám otevřít křesťanskou školu v Praze s vizí (sebe)poznání skrze společenství

Zakládáme školu, kde budou děti poznávat, kdo jsou a kam patří. Kde holky vědí, že jsou krásné, statečné a milující, a kde kluci objevují, že jsou silní a plní lásky. Kde  děti i učitelé vytvářejí zdravé společenství, ve kterém má každý své místo. Kde si učitelé pomáhají svoji hodnotu zakládat na tom, jak je vidí Bůh. Kde všichni usilují o vztahový, autentický, odvážný, svobodný, zodpovědný, kreativní a vytrvalý způsob života.

Naši vizi shrnuje čtyřverší:

 

vědět, kdo jsem

a kde je moje místo

celým srdcem

k tobě jdu najisto

Školu chceme otevřít v září 2021. Plánujeme otevřít 1.-6. třídu a postupně dorůst do 9. třídy s celkem 90 dětmi (zkušenými učiteli ověřené číslo pro soudržné společenství). Škola bude otevřeně křesťanská, ale budou v ní vítané věřící i nevěřící děti.

 

Více informací na: www.celymsrdcem.cz

Od ledna 2020 otvíráme přípravný vzdělávací kurz pro naše budoucí učitele, aby se mohli vzájemně poznat, vytvořit společenství a získat společný pevný základ v křesťanské pedagogice. Program pro učitele náš tým připravuje (a chce realizovat) bez nároku na honorář. Mezitím je ale také potřeba udělat spousta dalších věcí - napsat dokumenty nezbytné pro otevření školy, zkolaudovat školní budovu, zorganizovat případnou rekonstrukci, připravit nábor dětí, začít připravovat projekty na první rok. Potřebujeme pomoc a ne každý si ji může dovolit nabídnout ve volném čase. Pomůžete nám zaplatit pomocníky na tyto činnosti? Primárně chceme na částečný úvazek zaměstnat budoucího ředitele či učitele. Pomůžete nám zaplatit poplatky za požadovaná potvrzení (osvětlení tříd, stavební úřad...)?

 

Také chceme o sobě dát vědět potenciálním budoucím učitelům a dětem/rodičům, aby k nám mohl najít cestu každý, s kým si můžeme být vzájemně požehnáním. Oceníme vaši podporu pro tisk letáčků apod. a základní kancelářské vybavení pro náš tým.